مقایسه کردن نگهبان داوطلبان وزارت کشور

مقایسه کردن: نگهبان داوطلبان وزارت کشور ریاست جمهوری داوطلبان انتخابات انتخابات ریاست جمهوری اخبار سیاسی و اجتماعی

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری عکس + شوالیه ایرانی و بدلکار جیمز باند!

در دوران جنگ های صلیبی و نبردهای تن به تن، شوالیه ها مهره های کلیدی و مهمی در ارتش کشورها به حساب می آمدند و شوالیه شدن افتخاری بود که باعث می شد آینده یک سرباز

عکس + شوالیه ایرانی و بدلکار جیمز باند!

شوالیه ایرانی و بدلکار جیمز باند! +عکس

عبارات مهم : ایران

در دوران جنگ های صلیبی و نبردهای تن به تن، شوالیه ها مهره های کلیدی و مهمی در ارتش کشورها به حساب می آمدند و شوالیه شدن افتخاری بود که باعث می شد آینده یک سرباز تا نسل ها عوض کردن کند و آرزوی بسیاری از نیروها و افرادی بوده است که به کشور خود خدمت می کردند.

عکس + شوالیه ایرانی و بدلکار جیمز باند!

برای پاسداشت مقام شوالیه ها در سال های اخیر جشنواره شوالیه ها هرسال در کشور صربستان با حضور بدلکاران متفاوت دنیا برگزار می شود.

در جشنواره امسال که اخیراً برگزارشده است ارشا اقدسی بدلکار کشورمان حضوری پررنگ و موفق داشته است.

در دوران جنگ های صلیبی و نبردهای تن به تن، شوالیه ها مهره های کلیدی و مهمی در ارتش کشورها به حساب می آمدند و شوالیه شدن افتخاری بود که باعث می شد آینده یک سرباز

ارشا اقدسی ازجمله افرادی است که در عرصه بدلکاری در داخل و خارج از کشور عزیزمان ایران فعالیت های چشمگیری دارد و آشنا شده است است.

او امسال هم مانند سال های گذشته در جشنواره شوالیه ها شرکت کرده و این بار عملکرد قابل ملاحظه ای را از خود در برابر مدیر جمهور صربستان و 80 هزار تماشاچی به نمایش گذاشته است.

شوالیه در اروپا مخصوصاً در انگلستان لقب اشراف زاده ها و افرادی بوده است که افتخارات مهمی را جهت کشور خود به ارمغان می آوردند و به پاس زحمات و تلاش هایی که در جهت خدمت به پادشاه و کشور انجام می دادند، این لقب را دریافت می کردند.

عکس + شوالیه ایرانی و بدلکار جیمز باند!

شوالیه ها صرفا افراد نظامی و دارای مهارت جنگی نبودند و اگر فردی خدمت خاص و موثری به پادشاه یا کشورش انجام می داد لایق گرفتن این لقب می شد.

هر چند امروز این عنوان تنها در یک کشور مورد استفاده قرار می گیرد و حتی ممکن است به اشخاص علمی نیز اطلاق شود، ولی نام شوالیه همچنان در دنیای نبردها و فیلم ها و سریال های جنگی هیجان انگیز است و مظهر قدرت به حساب می آید.

در دوران جنگ های صلیبی و نبردهای تن به تن، شوالیه ها مهره های کلیدی و مهمی در ارتش کشورها به حساب می آمدند و شوالیه شدن افتخاری بود که باعث می شد آینده یک سرباز

اسب سواری و تیری که به نشانه خورد

ارشا اقدسی به عنوان یکی از بدلکاران فعال بین المللی جهت چندمین بار در جشنواره شوالیه های صربستان حضور پیدا کرد، این جشنواره هرساله در این کشور با حضور بدلکاران دنیا برگزار می شود. او در جشنواره اخیر با عملکردی که از خود به نمایش گذاشت، توانست از مدیر جمهور صربستان لقب شوالیه را دریافت کند.

عکس + شوالیه ایرانی و بدلکار جیمز باند!

او در رابطه با برنامه ای که در این جشنواره اجرا کرده است می گوید: «برنامه ای که من در این جشنواره بین المللی اجرا کردم از پیش طراحی شده است بود و درواقع نوعی بدلکاری بود. در ابتدا گروهی آمدند و در میدان مهم مبارزه رژه رفتند و سپس من سوار بر اسب و درحالی که پرچم بزرگ کشور عزیزمان ایران را نیز در دست داشتم وارد میدانی که در جشنواره جهت مبارزه طراحی شده است بود شدم. بعد از این که با اسب وارد میدان مبارزه شدم به مدیر جمهور صربستان که به تماشا نشسته بود ادای احترام کردم و سپس در ادامه این مبارزه، هنگامی که روی اسب در حال حرکت بودم با تیروکمان یک نفر را به طور نمادین با تیر زدم سپس با دو نفر دیگر جنگیده و براساس طراحی ای که شده است بود دو نفر را به شکل نمادین کشته و این مسابقه را به آخر رساندم. خدا را شکر اجرای برنامه ام با استقبال بسیار خوبی از سوی جشنواره صربستان و همین طور مدیر جمهور این کشور مواجه شد و بعد از برنامه مدیر جمهور صربستان من را به دفترش دعوت کرد و ضمن این که تمام اتاق های این دفتر که درواقع یک قصر بود را به من نشان دادند، ناهار را نیز با هم خوردیم».

جای خالی یک اتفاق!

ارشا اقدسی در رابطه با رویدادهایی از این دست که می توانند بر روی بدلکاری و حتی صنعت گردشگری اثرگذار باشند، اعتقاد است: «جای خالی این نوع اتفاق ها در داخل کشور عزیزمان ایران بسیار ملموس هست. شوالیه ها نماد سربازان و افراد قدرتمند و پرافتخاری بودند که به کشور خود خدمت می کردند، به نظر من برگزاری اتفاق هایی از این دست می تواند یاری کند تا تاریخ کشورمان زیاد از گذشته معرفی شود. اهمیت این اتفاق تا حدی است که بالاترین مقام اجرایی یک کشور جهت آن وقت زیادی می گذارد و اهمیت زیادی قائل هست. در کشور عزیزمان ایران باستان هم قطعا سربازان جوانمرد و پر ابهت و باافتخاری وجود داشته اند و اسب سواری ایرانیان در دوران کشور عزیزمان ایران باستان و دوره های بعد معروف بوده اند. از طرف دوستان صربستانی هم به من پیشنهاد شده است است که اتفاقی مشابه را در کشور عزیزمان ایران راه اندازی و از بدلکاران متفاوت دنیا جهت حضور در آن مراسم دعوت کنم و قطعا روزی این کار را انجام خواهم داد.»

هیجان طلبی مهار نشدنی

ارشا اقدسی در کنار فعالیت حرفه ای در رشته بدلکاری در زمینه های متفاوت ورزشی مهارت های قابل توجهی دارد.

سقوط آزاد از هواپیما، بیس جامپ (پرش از ارتفاع ثابت با چتر)، غواصی و تیراندازی تنها بخشی از مهارت های او هست. مهارت در ورزش های متفاوت باعث شده است است که ارشا در حرفه مهم خود بسیار موفق عمل کند.

وی تبحر خاصی در چپ کردن با ماشین دارد و یکی از افتخارات او این است که در مسابقه های بدلکاری که پیش از این در روسیه برگزار شد، توانست مقاوم اول را به دست بیاورد.

درواقع این مهارت او باعث می شود بتواند در طراحی و خلق صحنه های اکشن با دست باز وارد عمل شود.

هیجان جهت ارشا اقدسی به معنای همه زندگی اش است و البته اعتقاد دارد هیچ کاری را بدون توجه به پرسشها ایمنی نباید انجام داد.

بدلکار جیمز باند

ارشا اقدسی در سریال ها و فیلم های زیادی به بدلکاری و طراحی صحنه های بدلکاری پرداخته است و یکی از افتخارات مهم اش حضور در تیم بدلکاران اسکای فال (Sky fall)، بیست و سومین فیلم از سری فیلم های جیمزباند محصول سال 2012 و به کارگردانی سام مندس است.

این فیلم پرفروش ترین فیلم از سری فیلم های جیمزباند است که تا به حال ساخته شده است است.

در حال حاضر او در چند فیلم داخلی و خارجی به طراحی صحنه های بدلکاری می پردازد که مشمول بر فیلم های روسی و هالیوودی می شود.

در کنار این، در یک سریال صربستانی علاوه بر بدلکاری، مسئولیت دستیار طراح بدلکاری این مجموعه را نیز عهده دار بوده و همین طور در کشور عزیزمان ایران نیز بدلکاری فیلم سینمایی «به وقت شام» به کارگردانی ابراهیم حاتمی کیا را نیز بر عهده دارد.

اخبار فرهنگی – جام جم

واژه های کلیدی: ایران | طراحی | ایرانی | بدلکاری | صربستان | جشنواره | صربستان | ایرانیان | ارشا اقدسی

عکس + شوالیه ایرانی و بدلکار جیمز باند!

عکس + شوالیه ایرانی و بدلکار جیمز باند!

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs