مقایسه کردن نگهبان داوطلبان وزارت کشور

مقایسه کردن: نگهبان داوطلبان وزارت کشور ریاست جمهوری داوطلبان انتخابات انتخابات ریاست جمهوری اخبار سیاسی و اجتماعی

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات اختلاف دایی و نفت به سایپا کشیده شد

باشگاه نفت پایتخت کشور عزیزمان ایران مراتب اعتراض خود به فسخ قرارداد یکطرفه از سوی بعضی بازیکنان را به شرکت لیگ اعلام داشته و انتظار دارد فدراسیون فوتبال نیز بر

اختلاف دایی و نفت به سایپا کشیده شد

اختلاف دایی و نفت به سایپا کشیده شد

عبارات مهم : فوتبال

باشگاه نفت پایتخت کشور عزیزمان ایران مراتب اعتراض خود به فسخ قرارداد یکطرفه از سوی بعضی بازیکنان را به شرکت لیگ اعلام داشته و انتظار دارد فدراسیون فوتبال نیز براساس مقررات در این باره مانع از تضییع حق و حقوق باشگاهها شود.

به گزارش ایسنا، در اطلاعیه کلوب نفت آمده است: کلوب نفت با توجه به اقدام بعضی بازیکنان در آخر فصل مبنی بر مذاکره با دیگر تیم ها طی نامه ای به شرکت لیگ و فدراسیون فوتبال اعلام داشته بود هیچ یک از بازیکنان نفت که تحت قرارداد با دیگر تیم ها هستند حق فسخ یکطرفه ندارند. امروز سرپرست کلوب نفت با ارسال نامه ای به حیدر بهاروند رییس شرکت لیگ اعلام داشته که نفرات تحت قرارداد با این کلوب براساس مقررات و مستندات حق فسخ ندارند.

اختلاف دایی و نفت به سایپا کشیده شد

در ادامه این اطلاعیه آمده است: کلوب نفت از طریق کمیته تعیین اوضاع بازیکنان فدراسیون فوتبال این عنوان را تا حصول نتیجه نهایی قویا و قانونا پیگیری خواهد کرد. امیدواریم کلوب سایپا که با دو بازیکن تحت قرارداد نفت (علیاری و اسدی) قرارداد بسته نیز در این باره پاسخگوی اقدام خود باشد و دست به اقداماتی نزند که نهایتا به تضییع حق و حقوق کلوب ها منجر شود.

در این باره علاوه بر معیارهای قانونی و آیین نامه ها و مصوبات فدراسیون فوتبال باید به این توصیه نیز اشاره کنیم که یکی از بازیکنان با اعلام شماره حساب مسدود و عدم اعلام شماره حساب صحیح به کلوب از دریافت مبلغ خودداری کرده تا بتواند اینگونه اقدام به عقد قرارداد با یک تیم دیگر کند. کلوب نفت همه این اتفاقات را به فدراسیون فوتبال گزارش کرده هست. همچنین اعلام می کنیم محمد دانشگر که تاکید کرده با دو تیم مذاکراتی داشته تحت قرارداد با نفت پایتخت کشور عزیزمان ایران است و نمی تواند همچون دیگر بازیکنان تحت قرارداد اقدام به فسخ یکطرفه کند.

باشگاه نفت پایتخت کشور عزیزمان ایران مراتب اعتراض خود به فسخ قرارداد یکطرفه از سوی بعضی بازیکنان را به شرکت لیگ اعلام داشته و انتظار دارد فدراسیون فوتبال نیز بر

همچنین در آخر این اطلاعیه، کلوب نفت به فدراسیون فوتبال و شرکت لیگ اعلام کرد: کلوب نفت انتظار دارد فدراسیون فوتبال و شرکت لیگ بر اساس قوانین و مقررات مانع از تضییع حق و حقوق باشگاهها شده است و اجازه ندهد بعضی بازیکنان با بعضی کارها خاص و عجیب تلاش در دور زدن قانون داشته و بدون توجه به قراردادی که دارند اقدام به عقد قرارداد با دیگر تیم ها کنند. امیدواریم کلوب فرهنگی ورزشی سایپا نیز دست به کارها خلاف قوانین نزده و کاری نکند که منجر به از بین رفتن حق و حقوق باشگاههای فوتبال شود.

با آگاهی از همه اتفاقات شایسته است در این باره هر چه سریعتر پیگیری های مورد نیاز انجام شود و کلوب نفت هم قویا و قانونا پیگیر این عنوان خواهد بود. تاکید داریم این فسخ های یکطرفه قانونی نبوده و کلوب نفت هم اجازه نمی دهد به همین راحتی تضییع حق و حقوق کلوب تضییع شود.

واژه های کلیدی: فوتبال | قرارداد | بازیکنان | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs