مقایسه کردن نگهبان داوطلبان وزارت کشور

مقایسه کردن: نگهبان داوطلبان وزارت کشور ریاست جمهوری داوطلبان انتخابات انتخابات ریاست جمهوری اخبار سیاسی و اجتماعی

استقلال با توجه به گل به خودی‌های حریفانش که با امتیاز همراه شده است است یادآور بارسلونا در شروع فصل تازه است.

بارسلونای آسیا کیست؟

بارسلونای آسیا کیست؟

عبارات مهم : استقلال

استقلال با توجه به گل به خودی های حریفانش که با امتیاز همراه شده است است یادآور بارسلونا در شروع فصل تازه است.

به گزارش ایسنا، لیگ قهرمانان آسیا از هفته گذشته شروع شد و ۳۲ تیم حاضر در این بازی ها به مسابقه پرداختند. کشور عزیزمان ایران در این مسابقه ها مانند چند سال اخیر چهار نماینده دارد که تاکنون استقلال، عالی ترین نتیجه را در میان تیم های پرسپولیس، ذوب آهن و تراکتورسازی کسب کرده هست. آبی های پایتخت از دو بازی ارزش یک تساوی و یک برد به دست آوردند ولی چهار امتیاز کسب شده است از یک لحاظ خاص هستند. گل به خودی حریفان در رقم خوردن چنین نتایجی کاملا تاثیر گذار بوده هست.

شاگردان وینفرد شفر در نخستین دیدارشان برابر الریان قرار گرفتند و به تساوی ۲ بر ۲ دست یافتند. نخستین گل بازی به وسیله رودریگو تاباتا در دقیقه شش به ثمر رسید. او به اشتباه دروازه تیم ارزش را باز کرد تا استقلال یک بر صفر پیش بیفتد. بدون شک تاباتا مرد اول این دیدار بود چون توانست در دقیقه ۲۸ یک گل هم جهت الریان به ثمر برساند ولی در دقیقه ۸۱ با دریافت کارت قرمز از این بازی اخراج شد. این اتفاق در حالی رخ داد که استقلال با نتیجه ۲ بر یک از حریف قطری اش عقب بود و ۱۰ نفره شدن الریان باعث شد علی قربانی در دقیقه ۸۸ گل مساوی را به ثمر برساند. تاباتا در به ثبت رسیدن تک امتیاز تیم ایرانی نقش کاملا مستقیمی داشت.

یک هفته بعد استقلال در بازی دومش در لیگ قهرمان به مصاف الهلال عربستان رفت و توانست نایب قهرمان دور گذشته را یک بر صفر شکست دهد و با این پیروزی صدرنشین گروه D شود. جالب این جا است که باز هم شاگردان شفر گلزنی نکردند بلکه به لطف گل به خودی حریف، سه امتیاز به دست آوردند. عبدالله الحفیظ در دقیقه ۴۶ به اشتباه دروازه الهلال را باز کرد. خوش شانسی آبی های پایتخت ادامه داشت و علی الحبسی در دقیقه ۶۷ با دریافت کارت قرمز از بازی اخراج شد و این تیم در دقایق نهایی با خیالی راحت تر به کارش ادامه داد.

شرایط کنونی استقلال یادآور بارسلونا در شروع فصل ۱۸-۲۰۱۷ هست. تیم کاتالانی نیز به لطف گل خودی حریفان امتیازهای مهمی کسب کرد. شاگردان ارنستو والورده دو شکست برابر رئال مادرید در سوپرجام اسپانیا را فراموش کردند و تا هفته ششم لالیگا و هفته دوم لیگ قهرمانان اروپا بازی ها را با پیروزی به آخر رساندند. آبی اناری ها در این مدت ۲۴ گل به ثمر رساندند. برترین گلزن تیم کاتالانی مطابق انتظار لیونل مسی بود. مهاجم آرژانتینی ۱۱ گل جهت تیمش به ثمر رساند ولی گلزن دوم بارسا نه لوئیس سوارس بود نه مهاجم تازه این تیم یعنی پائولینیو بلکه گل به خودی حریفان این جایگاه را به خود تخصیص داده شده است داده بود. آبی اناری ها در هفته دوم لیگ قهرمانان برابر اسپورتینگ لیسبون قرار گرفتند و با یک گل پیروز شدند ولی مانند استقلال سه امتیاز مهم بازی را از گل به خودی حریف به دست آوردند. سباستین کواتس (بازیکن رئال بتیس) این گل را جهت بارسلونا به ثمر رساند.

گل به خودی های حریفان بارسلونا در لالیگا نیز اتفاق افتاد. ابتدا آدای و ایرایسوس (بازیکنان خیرونا) این گل ها را به ثمر رساندند و توسکا به اشتباه دروازه رئال بتیس را برابر بارسلونا باز کرد. در مجموع در نخستین ماه های فصل جاری جهت تیم کاتالانی چهار بازیکن حریف گلزنی کردند تا گل به خودی ها دومین گلزن برتر بارسا باشند. باید دید خوش شانسی های استقلال در لیگ قهرمانان آسیا ادامه می کند و این تیم به رکورد تیم اسپانیایی می رسد یا نه.

بارسلونای آسیا کیست؟

واژه های کلیدی: استقلال | استقلال | بارسلونا | قهرمانان | بارسلونا | لیگ قهرمانان آسیا | لیگ قهرمانان اروپا | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs