مقایسه کردن نگهبان داوطلبان وزارت کشور

مقایسه کردن: نگهبان داوطلبان وزارت کشور ریاست جمهوری داوطلبان انتخابات انتخابات ریاست جمهوری اخبار سیاسی و اجتماعی

فتح ۲۶ ساعته قله اورست.

به گزارش گروه تحریریه سایت، یک فرد اسپانیایی توانست با فتح ۲۶ ساعته قله اورست رکورد تازه ای در افزایش به این قله بر جای بگذارد. فتح ۲۶ ساعته..

ادامه مطلب

هیأت تطبیق مصوبات، اشکال قانونی به مصوبه ۲۰۳۰ نگرفت / لاریجانی

رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: مصوبه ۲۰۳۰ در هیأت تطبیق مصوبات از نظر شکلی مورد بررسی قرار داده شد و مغایرتی با قانون ندارد. لاریجانی : هیأت..

ادامه مطلب

حسین علیزاده و نسل ما

حسین علیزاده را نسل ما چگونه مي شناسد؟ نسلی که در کودکی، آثار او را از کانون پرورش فکری و بعد با مرکز حفظ و اشاعه و باز بعد از آن در چاووش مي شنید، مي آموخت..

ادامه مطلب

از مکرون فرانسوی تا نخست وزیر انگلیس و قدرتمندترین زن دنیا ، رهبران کشورهای بزرگی که فرزندی ندارند

رهبران 4 کشور اروپایی و ژاپن فرزندی ندارند، موضوعی که به سوژه رسانه ها تبدیل شده است است. رهبران کشورهای بزرگی که فرزندی ندارند/ از مکرون فر..

ادامه مطلب

افزایش ۹درصدی آمار فوت شدگان ناشی از مصرف قرص برنج در پایتخت کشور عزیزمان ایران

پزشکی قانونی استان پایتخت کشور عزیزمان ایران از زیاد کردن آمار فوت‌شدگان ناشی از مصرف قرص برنج خبر داد. افزایش ۹درصدی آمار فوت شدگان ناشی..

ادامه مطلب

حداقل مزد کارورزان ۳۱۰ هزارتومان است , جزئیات طرح کارورزی جدید

کارشناس ارشد اشتغال و مدرس کسب و کار با تشریح طرح کارورزی تازه و برنامه جذب ۱۵۰ هزار کارورز در بنگاه‌ها و واحدهای اقتصادی کشور گفت: پرداختی به هر کارور..

ادامه مطلب

چین محدودیت‌ها علیه کره شمالی را زیاد کردن داده است / آمریکا

یک دیپلمات ارشد آمریکایی امروز جمعه اعلام کرد: طبق اعلام مقام‌های چین و آمریکا آنها تدابیر بازرسی و امنیتی در مرز با کره شمالی را در جهت اجرای تحریم‌های..

ادامه مطلب

نیم‌بها شدن بلیت سینماها در ماه مبارک ‌رمضان

به گزارش دنیای اقتصاد، بهای بلیت سینماها در ماه مبارک رمضان تا ساعت ۱۷ نیم بها خواهد بود. غلامرضا فرجی، سخنگوی شورای صنفی راجع به طرح خاص ماه مبارک رمضا..

ادامه مطلب

تصاویر ، کشف موجود عظیم الجثه در اندونزی

انتشار تصاویری از کشف لاشه یک موجود عظیم الجثه و ناشناس، سؤالات بسیاری را درخصوص ماهیت آن به وجود آورده هست. . کشف موجود عظیم الجثه در اندونزی /تص..

ادامه مطلب

سرخابی‌ها در انتظار جواب نهایی فرشید باقری

به گزارش خبرآنلاین؛ کلوب پرسپولیس از مدت ها قبل به دنبال جذب فرشید باقری،هافبک ناراضی استقلال بود و در حال منتظر است تا این بازیکن وظیفه خود را با این کلوب ..

ادامه مطلب