مقایسه کردن نگهبان داوطلبان وزارت کشور

مقایسه کردن: نگهبان داوطلبان وزارت کشور ریاست جمهوری داوطلبان انتخابات انتخابات ریاست جمهوری اخبار سیاسی و اجتماعی

نشت جیوه از دندان های پرشده در اثر تصویربرداری ام آر آی

محققان دریافتند اسکن ام آر آی (MRI) با بسامد بسیار بالا، موجب نشت جیوه از دندان های پرشده با آمالگام می شود.  نشت جیوه از دندان های پرشده د..

ادامه مطلب

چهره‌ها در شبکه‌های اجتماعی (۷۰۴)

در روزگاری که جامعه مجازی و شبکه‌های اجتماعی یکی از ارکان مهم ارتباط افراد با یکدیگر شده است هست، ستارگان و چهره‌ها نیز این صفحات را جهت ارتباط بهتر با مر..

ادامه مطلب

آخرین آمار فوتی ها ، ابتلای ۳۳ نفر به تب کنگو در کشور

رئیس مرکز مدیریت بیماری های واگیر وزارت بهداشت، از ابتلای ۳۳نفر در کشور به تب کریمه کنگو خبر داد. ابتلای ۳۳ نفر به تب کنگو در کشور/آخرین آما..

ادامه مطلب

خبر حضور امید ابراهیمی در قطر کار دلالان است / توفیقی

معاون ورزشی استقلال می‌گوید بحث حضور امید ابراهیمی در لیگ قطر یک شایعه از سوی دلالان است.  توفیقی : خبر حضور امید ابراهیمی در قطر کار دلال..

ادامه مطلب

اسراییل به دنبال عوض کردن سیاست منطقه‌ای کشور عزیزمان ایران است / نتانیاهو

نخست وزیر رژیم صهیونیستی در دیدار با نخست وزیر انگلیس گفت که اسرائیل به دنبال عقب راندن کشور عزیزمان ایران در منطقه است. نتانیاهو: اسراییل به دنبال..

ادامه مطلب

رصد درآمدهای مالی مدارس دولتی ، از بین بردن حساب‌های اضافه مدارس

مشاور اقتصادی وزیر آموزش‌وپرورش با اشاره به احیای مجدد حساب یکپارچه مدارس گفت:‌ در مدرسه‌ای که هزار دانش‌آموز دارد به خاص در شهرهای پرجمعیت پول قابل توج..

ادامه مطلب

کودکان کار هر روز با تعرض و تجاوز روبه‌رو هستند / رئیس هیئت‌مدیره شبکه یاری کودکان کار

فاطمه قاسم‌زاده، روانشناس کودک و مدیر هیئت‌مدیره شبکه یاری کودکان کار در انتقاد به اوضاع آموزش‌وپرورش در زمینه آگاهی بخشی به دانش آموزان،‌ گفت: «مدا..

ادامه مطلب