مقایسه کردن نگهبان داوطلبان وزارت کشور

مقایسه کردن: نگهبان داوطلبان وزارت کشور ریاست جمهوری داوطلبان انتخابات انتخابات ریاست جمهوری اخبار سیاسی و اجتماعی

خلبانان اماراتی غزه را بمباران کردند

روزنامه نگار رژیم صهیونیستی نوشت: خلبان های اماراتی در چارچوب آموزش و تمرین با جنگنده اف 35 در بمباران غزه همکاری کردند. خلبانان اماراتی غزه را ..

ادامه مطلب

مسکو و تل‌آویو به طور غیرمستقیم همدیگر را ترساندن می‌کنند / هاآرتص

یک تحلیلگر پرسشها نظامی در روزنامه عبری زبان هاآرتص ادعا کرد که روسیه در حال جنگی جهت تضعیف جایگاه آمریکاست که حامی استراتژیک اساسی جهت اسرائیل است. ..

ادامه مطلب

میزان محبوبیت ماکرون به پایین‌ترین حد خود رسیده است

یک روز بعد از برگزاری اعتراضات سراسری علیه برنامه اصلاحات رئیس‌جمهور فرانسه که باعث شد ده‌ها هزار تن از کارگران و کارمندان دولتی به خیابان‌ها آیند، نظرسنج..

ادامه مطلب

خواند! ، زباله&quot، ترامپ برندگان قرعه‌کشی لاتاری اقامت در آمریکا را &quot

به گزارش ایسنا از اسپوتنیک، دونالد ترامپ در مراسم خوش حالی فارغ التحصیلی دانشجویان آکادمی اداره تحقیقات فدرال آمریکا، اف بی آی گفت: قرعه کشی لاتاری در ..

ادامه مطلب

تلاش ترامپ جهت تبرئه از رسوایی‌های مدیر سابق ستاد انتخابی‌اش

رئیس جمهور آمریکا بار دیگر به بازداشت مدیر سابق ستاد انتخاباتی اش به وسیله «اِف بی آی» تصویر العمل نشان داد. تلاش ترامپ جهت تبرئه از رسوای..

ادامه مطلب

عکس) + داعش فرمانده تروریست‌ها را تیرباران کرد (

همزمان با شدت یافتن نبردها در شمال شرقی استان حماه سوریه منابع میدانی از اعدام یکی از فرماندهان ارشد جبهه النصره به وسیله گروه داعش خبر می دهند. ..

ادامه مطلب

درخواست قطر جهت نظارت بین‌المللی بر امور حج، اعلام جنگ است / الجبیر

وزیر خارجه سعودی درخواست قطر جهت نظارت بین‌‌المللی بر حج را اعلام جنگ از سوی این کشور دانست. الجبیر: درخواست قطر جهت نظارت بین المللی بر امور حج..

ادامه مطلب

جهت دستیابی به راه‌حلی جامع راجع به سوریه می‌کوشیم / ماکرون

رئیس‌جمهوری فرانسه اعلام کرد که پاریس جهت دستیابی به راه‌حلی جامع درخصوص بحران سوریه تلاش می‌کند. ماکرون: جهت دستیابی به راه حلی جامع راجع به سوری..

ادامه مطلب

انتشار ایمیل‌های جدیدی از سفیر امارات در آمریکا

سایت هافینگتون پست ایمیل‌های دیگری را از سفیر امارات در واشنگتن انتشار داده است که در آن دونالد ترامپ را قبل از آنکه به عنوان رئیس‌جمهور آمریکا گزینش ش..

ادامه مطلب

نقلی تازه از آخرین روزهای صدام

صدام دیکتاتور سابق عراق روزهای نهایی خود را با خوردن کیک مافین، گوش دادن به آهنگهای خواننده پاپ آمریکایی و باغبانی در زندان بغداد سپری می‌کرد. ..

ادامه مطلب