مقایسه کردن نگهبان داوطلبان وزارت کشور

مقایسه کردن: نگهبان داوطلبان وزارت کشور ریاست جمهوری داوطلبان انتخابات انتخابات ریاست جمهوری اخبار سیاسی و اجتماعی

۱۴ نفر مصدوم و راهی بیمارستان شدند ، انفجار کپسول گاز در دلفان

به گزارش مهر به نقل از اورژانس لرستان، در ساعت ۲۰ و ۵۵ دقیقه شب گذشته طی یک تماس تلفنی با اورژانس ۱۱۵ از روستای «کن خان میربگ جنوبی» شهرستان دلفان مبنی ب..

ادامه مطلب

23 عضو گروه دستگیر شدند ، انهدام 2 شرکت هرمی در آستارا

دستگیر شدگان به محاکم قضایی معرفی شدند و در بازرسی از محل فعالیت آنها، 2 دستگاه نوت بوک و یک دستگاه تبلت کشف و ضبط شد.  انهدام 2 شرکت هر..

ادامه مطلب

تصویر ، آخر مرگبار دوستی چندساعته زن جوان با چندینه پسر

زن جوان چند ساعت بعد از سوار شدن بر خودروی چند پسر جوان بر اثر ضربات چاقو به کام فوت فرو رفت. آخر مرگبار دوستی چندساعته زن جوان با چندینه..

ادامه مطلب

9 نفر زخمی شدند تیراندازی ، درگیری خونین در شهر زرقان

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان فارس وقوع درگیری خونین در شهریار از توابع شهر زرقان شهرستان شیراز را تایید کرد. درگیری خونین در شهر زرقان..

ادامه مطلب

خفه کردن مادر به علت اختلاف خانوادگی

به گزارش میزان، فرمانده انتظامی شهرستان دشتستان گفت: پسر ۲۵ ساله ای بامداد امروز در یکی از روستاهای دشتستان با فشردن گلو و ضربات عمدی، مادرش را مصدوم ک..

ادامه مطلب

عکس + سقوط پراید به کانال آب در بزرگراه لشکری پایتخت کشور عزیزمان ایران

به گزارش جام جم آنلاین از شرکت آتش نشانی تهران، با اعلام این اتفاق به سامانه 125 از سوی رانندگان خودروهای عبوری، بلافاصله آتش نشانان ایستگاه 45 به همراه ..

ادامه مطلب

ملخ عنبرآباد دستگیر شد

.دادستان عنبرآباد از انهدام یک باند حرفه‌ای که به سرقت‌های مسلحانه در شهرستان‌های عنبرآباد و جیرفت اقدام می‌کرد خبر داد و گفت: با برهم زنندگان نظم وامنی..

ادامه مطلب