مقایسه کردن نگهبان داوطلبان وزارت کشور

مقایسه کردن: نگهبان داوطلبان وزارت کشور ریاست جمهوری داوطلبان انتخابات انتخابات ریاست جمهوری اخبار سیاسی و اجتماعی

«کار کثیف» در جشنواره مونترال کانادا به نمایش درمی آید

به گزارش بانی فیلم، فیلم سینمایی «کار کثیف» به کارگردانی خسرو معصومی در نخستین حضور جهانی خود قرار است در چهل و دومین دوره جشنواره مونترال که از تاریخ ۲..

ادامه مطلب

تصاویر) + آخرین آرزوی دختر سرطانی برآورده شد (

دختر مبتلا به سرطان آخر تنها یک روز مانده به مرگش به آخرین آرزوی زندگی‌اش رسید. آخرین | ازدواج | خانواده | مراسم ازدواج | اخبار فرهنگی و هنری ..

ادامه مطلب

چهره‌ها در شبکه‌های اجتماعی (۷۰۴)

در روزگاری که جامعه مجازی و شبکه‌های اجتماعی یکی از ارکان مهم ارتباط افراد با یکدیگر شده است هست، ستارگان و چهره‌ها نیز این صفحات را جهت ارتباط بهتر با مر..

ادامه مطلب

توضیح سالار عقیلی راجع به سرود تیم ملی در جام‌جهانی

یکی از خوانندگان سرود تیم ملی فوتبال کشور عزیزمان ایران در جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه، از همکاری موفقش با بابک زرین جهت این سرود خبر داد. توضیح سا..

ادامه مطلب

بهرام رادان پیشنهاد منوچهر هادی را رد کرد

بهرام رادان پیشنهاد بازی در سریال «دل» را که قرار است به وسیله منوچهر هادی جهت شبکه نمایش خانگی ساخته شود، نپذیرفت. بهرام رادان پیشنهاد منو..

ادامه مطلب

فیلم تازه کیومرث پوراحمد از دریافت پروانه ساخت بازماند

پروانه ساخت فیلم «تیغ و ترمه» کیومرث پوراحمد با تهیه کنندگی علی قائم مقامی صادر نشد و بررسی مجدد آن منوط به انجام اصلاحات است. فیلم تازه کیو..

ادامه مطلب

عکس + شوالیه ایرانی و بدلکار جیمز باند!

در دوران جنگ های صلیبی و نبردهای تن به تن، شوالیه ها مهره های کلیدی و مهمی در ارتش کشورها به حساب می آمدند و شوالیه شدن افتخاری بود که باعث می شد آینده یک سربا..

ادامه مطلب

ممیزی عجیب یک فیلم سینمایی

محسنی نسب از ممیزی که به فیلم «شاخ کرگدن» وارد شد سخن گفت. محسن محسنی نسب کارگردان سینما در خصوص پخش فیلم سینمایی «شاخ کرگدن» گفت:شورای صدور پروانه نمایش این ..

ادامه مطلب

حسین علیزاده و نسل ما

حسین علیزاده را نسل ما چگونه مي شناسد؟ نسلی که در کودکی، آثار او را از کانون پرورش فکری و بعد با مرکز حفظ و اشاعه و باز بعد از آن در چاووش مي شنید، مي آموخت..

ادامه مطلب

نیم‌بها شدن بلیت سینماها در ماه مبارک ‌رمضان

به گزارش دنیای اقتصاد، بهای بلیت سینماها در ماه مبارک رمضان تا ساعت ۱۷ نیم بها خواهد بود. غلامرضا فرجی، سخنگوی شورای صنفی راجع به طرح خاص ماه مبارک رمضا..

ادامه مطلب