مقایسه کردن نگهبان داوطلبان وزارت کشور

مقایسه کردن: نگهبان داوطلبان وزارت کشور ریاست جمهوری داوطلبان انتخابات انتخابات ریاست جمهوری اخبار سیاسی و اجتماعی

تیام و جپارف فردا با استقلالی‌ها مذاکره می‌کنند

دو بازیکن خارجی مدنظر تیم فوتبال استقلال جهت مذاکرات نهایی با آبی‌پوشان فردا راهی اردوی این تیم در ترکیه می‌شوند. تیام و جپارف فردا با استق..

ادامه مطلب

خبر حضور امید ابراهیمی در قطر کار دلالان است / توفیقی

معاون ورزشی استقلال می‌گوید بحث حضور امید ابراهیمی در لیگ قطر یک شایعه از سوی دلالان است.  توفیقی : خبر حضور امید ابراهیمی در قطر کار دلال..

ادامه مطلب

مامه تیام از استقلال جدا شد! ، خبر خداحافظی الماس سیاه جهت هواداران

به گزارش خبرآنلاین، مامه بابا تیام مهاجم سنگالی استقلال که درخشش فوق العاده ای در این تیم داشت، منشتر شدن متنی در اینستاگرام خود از طرفداران تیم است..

ادامه مطلب

در تمرینات سپیدرود شرکت می‌کنم / علی کریمی

مربی فصل گذشته سپیدرود به مالک کلوب سپیدرود هشدار داد در صورتی که قراردادش را به طور کامل دریافت نکند، در تمرینات این تیم شرکت می‌کند! علی کر..

ادامه مطلب

آینده آی‌دی کارت خالی نیمکت تیم‌ملی در جام‌جهانی جه می‌شود؟

به گزارش خبرآنلاین؛ هنوز این احتمال است که فرد جدیدی به کادرفنی تیم ملی افزوده شود. این به علت تکمیل کادرفنی تیم هست. پاسخ کارلوس کی روش در این باره و..

ادامه مطلب

بارسلونای آسیا کیست؟

استقلال با توجه به گل به خودی‌های حریفانش که با امتیاز همراه شده است است یادآور بارسلونا در شروع فصل تازه است. بارسلونای آسیا کیست؟ عبارات مهم : ..

ادامه مطلب

استقلال با این روند نایب قهرمان می‌شود

به گزارش خبرآنلاین؛ امروز آبی ها در آبادان و در مرحله نیمه نهایی جام حذفی به مصاف صنعت نفت می روند. مجید نامجو مطلق پیشکوست استقلال، حرف های امیدوار کننده ..

ادامه مطلب

کلوب نفت دوست نداشت پرسپولیس را ببریم/ یک ثانیه دیگر هم با آن‌ها کار نمی‌کنم ، کمالوند

سرمربی تیم صنعت نفت آبادان گفت: مسئولین کلوب صنعت نفت، دوست ندارند این تیم اوج بیاید و می‌خواهند تیم سقوط کند. کمالوند: کلوب نفت دوست نداشت پ..

ادامه مطلب

همراه تازه کی‌روش جهت جام جهانی!

همراه | بازیکنان | جام جهانی | جام جهانی | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات همراه تازه کی روش جهت جام جهانی! عبارات مهم : همراه ..

ادامه مطلب

برتری پدیده برابر شاگردان درخشان

شاگردان مهاجری موفق شدند با نتیجه سه بر یک نفت طلاییه را شکست دهند و موقتا به رده چهارم جدول رده بندی افزایش کنند. برتری پدیده برابر شاگردان درخش..

ادامه مطلب